Komentuesja ia quajti të shëmtuar vajzën, shikoni si shpërthen motra e Kardashian

Khloe Kardashian solli në jetë vogëlushen e saj në prill të këtij muaji, të cilin e quajti True. Motra e Kim Kardashian poston shpesh foto të vajzës së saj të vogël.
Por ajo që e ka shqetësuar së fundmi atë ishte koment negative që ishte shkruar poshtë fotos së vajzës së saj. “Më duket mua apo vajza e Khloe-s, True, nuk është aspak simpatike?”

Dhe Khloe si çdo nënë ka reagur menjëherë ndaj këtij komenti negative për vajzën e saj. “Cili njeri i pjekur që ka respekt për veten do të komentonte pamjen e një fëmije? Çfarë njeriu i neveritshëm je ti? Është për të ardhur keq që ti je kaq e mjerë në jetën tënde,” -iu përgjigj Khloe.