Konfirmohet lidhja e Feros me modelen seksi

Tashmë nuk ka dyshim, reperi është në lidhje me modelen Arbenita Ismajli.

Ka kohë që po flitet se reperi Fero mund të jetë në lidhje me modelen e cila jeton në Londër.

Më pas komentet e vazhdueshme në Instagram sikur e konfirmuan këtë lidhje të reperit, shkruan Gazeta Express.

Por nuk ka më asnjë dyshim, pasi dyshja janë parë të jenë fotografuar në vendin e njëjtë.

Kjo është zbuluar në fotografitë e tyre, të cilët shihen para një ndërtese në Frankfurt të Gjermanisë.

Megjithëse ata nuk kanë pozuar bashkë, vendi është padyshim i njëjtë dhe koha kur fotot kanë dalë nuk janë vetëm rastësi!/Gazeta Express

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/konfirmohet-lidhja-e-feros-me-modelen-seksi-590455/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright