Kush është këngëtarja shqiptare seksi e lidhur me djalin e presidentit

Adea Pula është një nga këngëtarët e reja shqiptare që është vendosur në qendër të mediave, pasi është në një lidhje dashurie me djalin e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Djali i presidentit, Endriti është emër mjaft i komentuar në media sa i përket jetës private dhe lidhjeve me femrat, por duket se kësaj radhe ka gjetur vërtet dashurinë.

Endriti dhe këngëtarja nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe tregohen të kujdesshëm që të mos ekspozohen shumë, ndërsa burime të afërta me çiftin e ri kanë bërë të ditur se ata janë bashkë.

Kujtojmë se Adea u përfol ishte e lidhur djalin e Ardit Gjebresë i cili sot është i fejuar me dikë tjetër.

Image result for Adea Pula

Image result for Adea Pula

Loading...