Ky është çmimi marramendës i karrocës që Adelina Tahiri i bleu djalit të saj (Foto)

Ka pak muaj që kurorëzoi lidhjen e saj me martesë, shkruan GazetaBlic.

Ajo u martua me biznesmenin maqedonas, martesë kjo e cila ishte mjaft private ku të ftuar ishin vetëm familjarët e çiftit.

Lajmin për shtatzëninë e bëri të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë në Instagram, ku madje zbuloi dhe gjininë e foshnjës, e që është djalë.

Së fundmi ajo ka blerë dhe karrocën për të nga marka e njohur Cybex, kushton hiç më pak se 1800 euro, shtuar dhe çmimin i kolltukut të foshnjës 300 euro, plot 2100 euro gjithsejt.

Loading...