Ky është i riu nga Tetova që humbi jetën në…

Në orën 23 ka ndodhur një aks*idеnt i rëndë në rrugën 160 në Tetovë ku një i ri 18 vjeçar ka ndërruar jetë.

Sipas informatave të Pa Censurë i riu që humbi jetën është Sh.L. ndërsa ka ngelur i lën*duar rëndë E.M dhe B.Sh. të cilët me urgjencë janë dërguar në Spitalin Klinik të Shkupit.

Bashkë me to në veturë kanë qenë edhe tre vajza të cilat janë me lënd*ime të lehta trupore.

Sipas informatave jozyrtare të dy veturat njëra e tipit “Audi” dhe tjetra “Renault” kanë bërë gara shpejtësie ku dhe vozitësit kanë humbur kontrollin e automjeteve e më pas kanë go*ditur drunjtë.