Ky është pjesëtari i FSK-së i vrarë sot në Malishevë (Foto)

 

Policia ka njoftuar se pas mesnate në afërsi të shtëpisë së tyre në fshatin Plloçicë të Malishevës janë plagosur dy persona.

Sipas polisicë, viktimat që kanë qenë vëllezër nuk u kanë shpëtuar plagëve të marra dhe kanë vdekur rrugës për në spital.

Arsyet e vrasjes së dyfishtë ende nuk dihen, mirëpo mësohet se viktimat janë Shani Maloku, 44 vjeç dhe Bahri Maloku, 33 vjeç. E Shani Maloku raprotohet se ishte pjesëtar i FSK-së.

Ky në foto është Shani Maloku. /Indeksonline/