Kylie Jenner një nënë seksi, djeg rrjetin me imazhet në bikini

 

Kylie Jenner ka ngritur temperatura me postimin e një imazhi të ri në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Ylli televiziv po shijojë disa ditë pushimi së bashku me mikeshën e afërt dhe vajzën e saj, Stormi., shkruan Indeksonline.

Nga atje 21 vjeçarja ka publikuar imazhe në bikini duke shfaqur linjat e saj ‘bombastike’.

Kylie e cila u nënë për herë të parë vitin e kaluar ka shprehur dëshirën për tu bërë nënë përsëri.