Learta merr guximin të bëjë foto dhe ta quajë ‘loçkë’ këtë person

Por si duket ajo këtë pjesë e mori me shumë seriozitet dhe humbi peshë dhe ka fituar vetëbesimin që të ekspozon linjat dhe janë aq të shpeshta imazhet nga dyqani ku ajo drejton ku muaj më parë e kishte të vështirë të sillte ndonjë pamje të tillë.

Learta në ditën e sotme ka pritur njërën nga mikeshat e saja ku edhe nuk kanë munguar fotot dhe një përshkrim ‘Ka ardh loçka’. /Kosovarja/ 

Loading...