Friday, September 21, 2018

Pula mbron zogjtë nga shiu, videoja bëhet hit në internet

Ky është momenti i këndshëm kur një pulë përdorë krahët e saj për t’i mbrojtur zogjtë nga shiu në Indi. Videoja e shpërndarë shumë nëpër...

8 gabimet që bëhen gjatë pastrimit të shtëpisë

Përdorimi i një lecke të vetme për çdo gjëPërdorimi i një lecke të vetme për çdo gjëEdhe nëse e spërkasim atë me ndonjë produkt...

9 gjërat që nuk mund të bëni nëse jeni myslimanë në aeroplan

Të jesh mysliman nuk është e lehtë ndonjëherë, sidomos kur je në aeroporte ndërkombëtare. Indeksonline sjellin disa ngjarje që ju ka ndodhur myslimanëve nëpër botë. 1....

Fansja marton djaloshin vetëm pse i ngjau me Harry Poterin

Kur Allison vuri sytë për burrin e saj, mendimi i saj i parë ishte se ai dukej si Ron Weasely. Në fakt, ajo ishte aq...

Numër i madh i kosovarëve drejt Shqipërisë

Edhe me përfundimin e ditëve të ngrohta të verës, kolonat dhe pritjet e gjata nëpër kufij nuk po mungojnë.Një lexues i portalit Indeksonline ka...

LIFESTYLE

Pula mbron zogjtë nga shiu, videoja bëhet hit në internet

Ky është momenti i këndshëm kur një pulë përdorë krahët e saj për t’i mbrojtur zogjtë nga shiu në Indi. Videoja e shpërndarë shumë nëpër...

8 gabimet që bëhen gjatë pastrimit të shtëpisë

Përdorimi i një lecke të vetme për çdo gjëPërdorimi i një lecke të vetme për çdo gjëEdhe nëse e spërkasim atë me ndonjë produkt...

9 gjërat që nuk mund të bëni nëse jeni myslimanë në...

Të jesh mysliman nuk është e lehtë ndonjëherë, sidomos kur je në aeroporte ndërkombëtare. Indeksonline sjellin disa ngjarje që ju ka ndodhur myslimanëve nëpër botë. 1....
25,192FansaPëlqeje
0AbonentëAbonohu
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com