Mahmut Ferati romantik – ja ku ia vë kokën bashkëshortes

Pronar i shumë këngëve të dëgjuara nga një audiencë e gjerë, rrallë e ka ekspozuar jetën e tij private, por pavarësisht kësaj ajo ka përfunduar në publik.

Publiku tashmë e njeh edhe bashkëshorten e tij, e cila duket mjaftë bukur dhe shpesh është bërë pjesë e medies rozë, shkruan “Kosovarja”.

Mahmut Fehrati në këtë foto po duket mjaftë romantik pranë të shoqes.

Shikojeni këtë pozë./Kosovarja/