Me fustan të shkurtër, Teuta Selimi ‘zbulon’ bukurinë e saj

Teuta Selimi është ndër këngëtaret më të njohura të muzikës sonë.

Ajo pos për këngët e saj njihet edhe për elegancën në paraqitje, shkruan ORAinfo.

Sonte Teuta do të jetë edhe në një dasmë tjetër, nga të shumtat që ka.

E këtë e ka treguar përmes një postimi ku shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur.

Por, fustani është paksa i shkurtër dhe mbase burri i saj do të xhelozojë.

teutaaaa

Loading...