Mesazhi i Dua Lipës pasi fitoi dy çmime “Grammy”: Nuk ka rëndësi nga vini

Dua Lipa pasi që fitoj çmimin ‘Grammy‘ ajo u emocionua shumë, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja shqiptare dha një mesazh.

Për dikë që nuk e kanë kuptuar sa special janë që kanë storie të ndryshme, vetëm ta dini se nuk ka rëndësi nga vini, kurrë mos e leni të ndikojë në ëndrrat tuaja sepse ju e meritoni‘, janë fjalët e Duas.

Ndryshe, ajo mori çmimin si kënga më e mirë e zhanrit Dance , për këngën e saj ‘Electricity’, në bashkëpunim me Mark Ronson dhe Diplo.