Mimoza Shkodra në krahët e një mashkulli tjetër

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Labin.

“Veq edhe Seldi po mungon”- kanë shkuar ata.

mimozaaaa

Loading...