Mimoza Shkodra rregullohet dhe shfaqet shumë elegante me një fustan të bukur

Mimoza Shkodra mbetet një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në rrjetin social “Instagram” nga banesa e saj në Prishtinë.

Në këto pamje me një fustan ngjyrë të gjelbërt, Shkodra tregon linjat e saj trupore.

Po ashtu, ajo siç shihet është bërë gati për të kaluar një mbrëmje fantastike por që destinacioni është i paditur.

Ndryshe, Mimoza dhe Seldi janë duke bashkëjetuar në Zvicër, ata madje kanë vënë edhe kunorë.