ФОТО: Погледнете со која девојка Родригез ја изневрува Џенифер Лопез

Џенифер Лопез со носи свршеничкиот прстен од Алекс Родригез, но жестоко се шират гласините за неговото неверство.

Хосе Кансеко, бејзбол играч, пред некој ден повторно се огласи на Твитер и упати јавен апел до Алекс да престане да ја изневерува Џенифер.

А сега се огласи и Зое Грегори(44), британска Плејбој зајачица. Зое тврди дека Алекс ја бомбардирал со пораки и фотографии .

-Џенифер е прекрасна и не заслужува да минува низ ова. Додека се подготвуваше да ја запроси, побара од мене мои секси снимки и молеше да се видиме. Не е фер од него веднаш потоа да ја запроси Џенифер, вели Зое.