fbpx
Saturday, September 21, 2019

Do dëshironit një tualet prej ari në shtëpi?

Një tualet prej ari 18 karat do instalohet në Pallatin Blenheim, në shtëpinë e Dukës së Marlborough, sip pjesë e ekspozitës së një artisti...

ФОТО: Карди Би ги шокираше фановите со признанието што им правела на мажите

Раперката Карди Би разбеснила многумина со својата исповед на Инстаграм-лајв.Карди Би се обидела да им опише на своите фанови колкав е всушност нејзиниот успех,...

Nuk do ta besoni se çfarë veture super-luksoze vozit Dani

Këngëtari legjendar i muzikës qytetare shqiptare, Ramadan Krasniqi- DANI është shumë i dashur për publikun. Së fundmi ai ka befasuar fansat e tij duke postuar...

ФОТО: Водителката Сања ја покажа сестрата

Сања Кужет е една од најатрактивните водителки на Гранд, сите ја сметаат за убавица, а таа постојано мами воздишки со изгледот. Сега во јавноста се...

Xhirim i paparë: Si përhapet kanceri në organizëm

Këtë xhirim me siguri nuk e keni parë kurrë deri tani. Shikoni, të zmadhuar, se si kanceri përhapet nëpër organizëm. Kanceri është një ndër sëmundjet...

“Buzët e mia po shpërthenin, mos e provoni kurrë në shtëpi”, 42-vjeçarja pëson alergjinë...

Clare Clark nuk e kishte imagjinuar kurrë që një reklamë në Facebook, një nga të shumtat që na shfaqen çdo ditë, do t’i shkaktonte...

Përgatitet torta më e shtrenjtë në botë, ka kushtuar miliona

Duket si një nuse dhe ka fiks përmasat e saj, por kjo që po shihni është thjeshtë një tortë. Torta nuse është torta më e...

Feridja u martua me një mashkull tjetër, ky ishte reagimi nga Xhynejti

Seriali Më Fal po vazhdon që edhe më tutje të shfaqet në ekranet tona. Dy aktorët turk, të cilët u bënë të njohur me...

Најбрзата диета: Слабеете килограм дневно

Нутриционистот Кенан Мандра од Босна и Херцеговина, со оваа диета изгубил 40 килограми за само 2 месеца. Тој е воедно и креаторот на оваа...

Takohen Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli, arsyeja do t’iu befasojë

Raporti në mes të dy këngëtareve të mirënjohur, Shkurte Fejzës dhe Shyhrete Behlulit ka tash e disa vite që është tejet i komentuar në...

ФОТО: Кајли Џенер своето богатство го носи на ноктите

Бјути могулот и најмладата светска милијардерка, Кајли Џенер, реди успеси од ден на ден.Она што таа го добива од успесите, очигледно е дебела банкарска...

Vdes ylli televiziv: Vetëm 16 vjeç

Mya-Lecia Naylor ka vdekur në moshën 16 vjeçare. BBC konfirmoi lajmin e trishtë me një deklaratë në faqen e tyre të internetit, duke e quajtur...

I kujtoni si të përsosur, Mihrija rrëfen rastin kur u fjalos me Naimin

Janë një ndër çiftet më të njohura të estradës. Bëhet fjalë për Naim Abazin dhe Mihrije Braha, shkruan arbresh.info. Kjo e fundit ishte e ftuar në...

Jennifer Lopez tregon sekretin e të qenit e re

Kur flasim për rininë e përhershme, emri i parë që na bie ndërmend është Jennifer Lopez. Për këngëtaren dhe aktoren duket se koha ka ndaluar...

Publikohen fotografitë e Almedës dhe Tolgës me djalin e sapolindur

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman pak ditë më parë u bënë prindër për herë të parë të një djali që e quajtën Efehan. Cifti bëri...

Cilët janë më të zgjuar, vajzat apo djemtë, e zbulon studimi

Gjithmonë shtrohet pyetja se cilët janë më të zgjuar gratë apo burrat, dhe gjithmonë ka përgjigje të ndryshme. Në shumë pjesë të botës duke u...

‘Çënari’: Dashuria dhe respekti për nënat më është dyfishuar

Aktori turk Tolgahan Sayisman, i njohur si ‘Çënari’, dhe bashkëshortja e tij, shqiptarja, Almeda Abazi, janë bërë prindër për herë të parë javën e...

Çfarë ndodh me trupit tuaj kur ndaloni së ngrëni sheqer

Sheqeri është një nga produktet më të konsumuara në mbarë botën, por për fat të keq një nga grimcat që gjithashtu lidhet me problemet...

Ky është burri që Bleona Qereti do pranë vetes

Martesa e saj e parë me biznesmenin shqiptar Gani Bardha, ka përfunduar me divorc, megjithatë Bleona Qereti është në kërkim të dashurisë. Këngëtarja rrëfen se...

Jam musliman, agjëroj por luaj bastore, A është e vërtet se kot agjëroj? Ja...

Pyetja: Unë jam musliman, por luaj bastore, dhe atë gjatë kohë. E di se nuk bën, por ja mashtrohem. Mirëpo, në jetën time asnjiherë...

Loredana: Paratë janë dhuruar me dëshirë jo me kërcënim

Duke folur për rastin, ajo ka thënë se në Prishtinë ka ardhur për të incizuar një videoklip. Madje ka thënë se asnjë para nuk është...

5 gjërat që i ndodhin trupit të njeriut nëse nuk bëni seks rregullisht

Marrëdhëniet seksuale janë një nevojë fiziologjike që lind bashkë me njeriun. Pas kalimit të fazës së pubertetit, ai fillon të njohë trupin dhe të...

Leonora Jakupi shfaqet dorë për dore me këtë mashkull (FOTO)

Për vite të tëra në skenën muzikore, Leonora Jakupi ka arritur të jetë nga këngëtarët më të pëlqyera të estradës. Kjo falë projekteve muzikore të...

Ja kush po e mbështet Loredanën në këto momente të vështira

Është publikuar foto e parë e Loredanës pas gjithë ‘zhurmës’ rreth arrestimit. Një familjar i Loredana Zefit e ka publikuar një foto së bashku...

Kjo prezantuese shqiptare pozon krah Adriana Limës

Në Cannes të Francës, në eventin Amfar nuk kanë munguar as këtë vit shqiptaret. Përpos Aurela Hoxhës, aty ka qenë edhe prezantuesja Albana Osmani. Kjo e...

Tayna blen veturë me çmim marramendës (FOTO)

Rep-artistja Tayna dje i bëri një dhuratë luksoze vetes. Tayna dje kishte blerë një veturë të tipit “Mercedes Class AMG Line 2019”. Vetura e re e...

ФОТО: Погледнете со која девојка Родригез ја изневрува Џенифер Лопез

Џенифер Лопез со носи свршеничкиот прстен од Алекс Родригез, но жестоко се шират гласините за неговото неверство. Хосе Кансеко, бејзбол играч, пред некој ден повторно...

Stilisti i njohur shqiptar thotë se ka flejtur me të gjitha

Stilisti i njohur shqiptar ishte i ftuar në mbremjen “xing me Ermalin” Valdrin Sahiti ka folur gjatë gjithë kohës për jetën dhe punen e tij...

Доколку грицкаш нокти мора да ги знаеш овие работи

Додека го читаш овој и текст и страсно се подготвуваш да почнеш да грицкаш нокти, застани за момент и прочитај сѐ што би требало...

Edhe mamaja e Loredanës e implikuar në skandalin e mashtrimit

Dje u zbulua se të tjerë anëtarë të familjes së Loredanës dhe Mozzik janë përfshirë në historinë e mashtrimeve dhe zhvatjes së parave të...

Популарната пеачка на никој не му останува должна

Поради  објавеното „порно“ видео на Дара Бубамара се огласи Сека Алексиќ, експресно возврати Дара Буба Мара. ИакоСека не ја прозва директно својата колешка, но се претпоставува...

Ky është fshati ku qëndrimi lakuriq është i detyrueshëm

Çdo vit nga e gjithë bota në një fshat të vogël të Francës shkojnë me mijëra turistë. Kjo sepse në këtë fshat është me...

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia është në përgatitje të këngës së re.

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia është në përgatitje të këngës së re. Këtë e ka bërë të ditur vet artistja përmes një video të postuar në...

Adelina Tahiri merr një tjetër dhuratë të shtrenjtë nga burri i saj

Adelina ka pranuar një dhuratë nga bashkëshorti Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri është ndër artistet, e cila nuk është e rezervuar për fansat e...

Kjo shenjë e horoskopit është gjithmonë ‘shef’ në lidhje

Nuk ka asnjë ngurrim dhe shumë konkretisht e pa ekuivoke do ta njoftojë partnerin me nevojat e veta dhe pritjet në lidhje. Di të jetë...

Almeda poston foton e djalit, ai mbushi plot 1 muaj

Ditën e sotme djali ka bërë 1-muajsh, ndaj ish-Miss Shqipëria ka zgjedhur të ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’ disa foto...

Nuk do të besoni sa Ramazana i ka agjërua ‘Xheku’

Besimtaret mysliman kanë nisur agjërimin e muajt të shenjtë të Ramazanit. Aktori i njohur kosovar, Naser Rafuna është njëri ndër artistët mjaft të dashur për...

Напиток кој го закрепнува целиот организам

Ви препорачуваме  да пробате мешавина од цвекло и морков, а ако ви станува мака уште на самата помисла на оваа комбинација, не сте единствени. Веќе...

Letra që zgjidhni tregon se çfarë do të ndodhë në jetën tuaj dhe çfarë...

Parashikimi është një fakt i njohur pa përdorimin e procedurave të bazuara në arsye ose njohuri shkencore, por përmes magjisë, interpretimit të shenjave të...

Trendi i ri i Instagramit, tashmë mund të keni vetulla në formën e hënës

Në Instagram po qarkullon së fundmi një trend i ri i vetullave në formë hëne. E para që doli me një vetull në formën e...

Çiljeta Xhilaga pranon ndërhyrjen e radhës, rimodelon trupin

Pas operacionit për zvogëlimin e gjoksit, Çiljeta Xhilaga ka pranuar ndërhyrjen e radhës. Këngëtarja iu është nënshtruar një operacioni për rimodelimin e trupit. “Pas ardhjes në...

Merve bashkohet me Rëzain, ja ç’do ndodhë nesër

Merve dhe Mila shkojnë në shtëpinë ku fshihet Rëzai. Merve i tregon Rëzait që e braktisi Serhanin dhe e pyet ku janë paratë. Rëzai...

Kjo është torta më e shtrenjtë në botë, ka kushtuar miliona

Kjo është tortja me e shtrenjtë në botë.Duket si një nuse dhe ka fiks përmasat e saj, por kjo që po shihni është thjeshtë...

Foto të rralla të vipave pa photoshop

Edhe vipat kanë probleme me fytyrën ndaj jo çdo foto qe ata hedhin duhet të “xhelozojmë ”. Ja disa foto të tyre pa photoshop ./Arbresh.info

Unikkatil po vjen në Kosovë?

Duket se reperi Unikkatil do të vijë në Kosovë. Një fotografi e publikuar në llogarinë e tij në Instagram, ngjalli dyshime se reperi Unikkatil po...

MAGAZINA

Almeda poston foton e djalit, ai mbushi plot 1 muaj

Ditën e sotme djali ka bërë 1-muajsh, ndaj ish-Miss Shqipëria ka zgjedhur të ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’ disa foto...