Feridja u martua me një mashkull tjetër, ky ishte reagimi nga Xhynejti

Seriali Më Fal po vazhdon që edhe më tutje të shfaqet në ekranet tona. Dy aktorët turk, të cilët u bënë të njohur me rolet e tyre nga seriali “Më fal”, Şeyma Korkmaz, “Feridja” dhe Cuneyt Mete “Xhesuri”.

Javën e kaluar dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë.

Siç kanë raportuar mediat turke, çifti ka organizuar një dasmë ku kishin ftuar familjarët dhe shoqërinë e tyre më të ngushtë.

Në mesin e të ftuarve ishte edhe aktori i njohur, Murati Danaci, i cili tek ne njihet me emrin e “Xhynetit”, te po i njëjti serial “Më fal”.

Kujtojmë se, në serial “Xhyneti” është i martuar me “Feriden”, duke t se dyshja gëzojnë raporte të mira edhe jashtë serilait.

Murati aktores së njohur me rastin e martesës, i ka uruar lumturi të pafund me personin që ka zgjedhur ta kalojë jetën. “Gjithmonë e lumtur“, është urimi i Murati për Şeyman.

Ai madje, ka publikuar edhe disa fotografi nga dasma e kolegëve të tyre.