I kujtoni si të përsosur, Mihrija rrëfen rastin kur u fjalos me Naimin

Janë një ndër çiftet më të njohura të estradës.

Bëhet fjalë për Naim Abazin dhe Mihrije Braha, shkruan arbresh.info.

Kjo e fundit ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku foli për projektin e fundit ‘Mashallah’.

Mes tjerash përmendi edhe raportin me bashkëshortin e saj Naim Abazi.

Këngëtarja kujton një rast kur është fjalos me Naimin.