Luana Vjollca Dhe Kida I Zbuluan Kiara Titos Lidhjen Me Butrint Imerin?

Katër të ftuarit e emisionit të Luana Vjollcës, ‘Shiko kush Luan’ ishin Kida, Rezart Veleshnja, Nard Ndoka dhe moderatorja e njohur Kiara Tito. Kjo e fundit është përfolur shumë për një lidhje me këngëtarin e shumë HIT-eve, Butrint Imeri.Lidhje kjo që nuk është pohuar asnjëherë nga dyshja edhe pse shpesh herë janë kapur MAT në vende të ndryshme, qoftë kur janë parë së bashku apo detaje të ndryshme na kanë bërë me dije se janë bashkë… Klijkoo ne rejk,llamm per videon..