Nuk do ta besoni se çfarë veture super-luksoze vozit Dani

Këngëtari legjendar i muzikës qytetare shqiptare, Ramadan Krasniqi- DANI është shumë i dashur për publikun.

Së fundmi ai ka befasuar fansat e tij duke postuar një foto në llogarinë e tij personale në Instagram ku ka pozuar duke dalë nga vetura luksoze “Ferrari”, edhe pse dihet se Dani është marakli i veturave të shtrenjta.

Ndryshe, para një muaji Dani, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor “Pëllumbeshë”  kënga është e zhanrit baladë, dhe u mirëprit nga fansat e tij të shumtë kudo nëpër botë.