Publikohen fotografitë e Almedës dhe Tolgës me djalin e sapolindur

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman pak ditë më parë u bënë prindër për herë të parë të një djali që e quajtën Efehan.

Cifti bëri bujë me shumë fotografi ku shihen e gjithë familja.

Së fundi janë publikuar foto ku shihet Almeda dhe Tolgahan duke u larguar nga spitali.

Nga foto shihet Tolgahan duke mbajtur djalin e tij në duar, e që të dy duken të lumtur si familje.