Safetja Del Me Burrin Dhe Vajzën, Këto Janë Raportet E Vajzës Me Njerkun

Ajo dhe motra e saj Sahidja njihen në publik si Motrat Mustafa dhe këngët e tyre janë tejet të pëlqyera, shkruan ORAinfo.Përveç me këngët e saj Safetja komentohet shumë edhe për jetën private.Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet me vajzën dhe burrin.se bashku me ta ka qen edhe vajza dhe mesa duket raportet me njerkun nuke jan edhe aq te mira… Klijkoo ne rejk,llamm per videon..