Takohen Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli, arsyeja do t’iu befasojë

Raporti në mes të dy këngëtareve të mirënjohur, Shkurte Fejzës dhe Shyhrete Behlulit ka tash e disa vite që është tejet i komentuar në media e në publik.

Ato dikur ishin mikesha shumë të mira dhe tani nuk flasin me njëra-tjetrën, përcjell ORAinfo.

E për këtë asnjëra nga palët nuk ka thënë asgjë.

Mirëpo, ato vazhdojnë të takohen në mbrëmje të përbashkëta, e një ndër to është edhe ceremonia e mbrëmshme që u mbajt për nder të këngëtares, Nexhmije Pagarushës.

Ato zgjodhën të këndojnë këngët e tyre në skenë dhe pa folur me njëra-tjetrën.