U Nda Me Astritin, Por A E Dini Kush Është Tani Burri I Jahjagës? E Njihni Të Gjithë..

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga bënë shumë bujë edhe tash me paraqitjet dhe aktivitet e saj. Kurse, jeta private shpesh është fokusi kryesorë i medieve, me theks të veçantë lidhja e saj me ish-bashkëshortin, Astrit Kuqi.Ky i fundit është përfolur shumë për një lidhje të re,pas ndarjes nga Jahjaga. Kurse këtë lidhje natën e mbrëmshme, Kuqi e ka kurorëzuar me martesë.E per tu shfaqur fotografia e Burrit te Jahjages.. Klijkoo ne rejk,llamm per videon..