Modelja Bre Tiesi sërish ‘single’, ndahet nga sportisti i njohur

Pas një lidhje 4-vjeçare, modelja amerikane Bre Tiesi dhe sportistit Johny Manziel i kanë dhënë fund historisë së dashurisë së tyre, transmeton zeri.info

Çifti ka befasuar të gjithë kur njoftoi fundin e lidhjes së tyre pak kohë më parë.

Por, pavarësisht ndarjes, Tiesi vazhdon të jetë në formë dhe poston vazhdimisht foto e saj në rrjetet sociale.