Modelja Emina Cunmulaj në bikini tregon linjat perfekte trupore

Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka publikuar në rrjete sociale një foto ku e shohim me rroba banjo.

Duket se pas lindjes së vajzës së saj të dytë Mia Soraya, Emina ka nisur t’i rifitojë sërish linjat e saj trupore. Në këtë foto ajo duket më në formë se kurrë. Tashmë modelja është nënë e dy vajzave Ella Farias dhe Mias së vogël.

eminaaaaa

Loading...