Modelja shqiptare ‘djeg’ rrjetin veshur me të brendshme dhe maskë në fytyrë

Françeska Jaçe nuk i kursen aspak imazhet provokuese.
Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse në Instagram, shkruan lajmi.net.Modelja shfaqet me të brendshme të zeza, ndërsa në kokë mbante maskë, ajo provokoi me pozë nga ballkoni.
“Biznesi i askujt”, ka qenë mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, në të cilën shfaqi linjat trupore në të brendshme.