Modelja shqiptare eskalon, pozon gati nudo

Modelja seksi Oriola Marashi ka publikuar gjatë ditës së sotme dosa foto në rrjete sociale ku shfaqet sensuale.

E veshur me një pellush ku tregon pjesën e zhveshur të kurrizit, edhe njëherë Marashi në këtë mënyrë sjellë në vëmendje hiret e saj.

Ditë më parë modelja është diskutuar për një sherr të mundshëm me reperin Noizy dhe se nuk është më pjesë e labelit OTR, por prej asnjërit nuk është thënë ende asnjë fjalë./Gazeta Express/