“Në Adriatik dhe Savë, në Danub dhe Dravë, le të festohet ditë e natë”

Menjëherë pas fitores së Kroacisë ndaj Rusië, presidentja Kolinda Grabar-Kitarović ka publikuar një status ku shprehet shumë e lumtur për kualifikimin ne gjysmëfinale.

“Krenari për popullin, puthni kreshtën në fanellë”

“Në Adriatik dhe Savë, në Danub dhe Dravë, le të festohet gjithë ditën dhe natën” , shkruan presidentja e Kroacisë. /IndeksOnline/

Loading...