Një “bombë” si Demi! (Foto)

Demi Rose njihet për format e saj “shpërthyese”, dhe as këtë herë nuk ka nguruar t’i nxjerrë ato në pah.

Modeluesja 23-vjeçare është shfaqur më seksi se kurrë në Ibiza gjatë një eventi në mbrëmje për linjën e saj “Isawitgfirst.com”.

E veshur me një jumpsuit të ngjitur pas trupit, ish e dashura e reperit Tyga është siguruar të kthente kokat e të gjithëve.