Një yll, zbulohet e dashura e re e Adrian Gaxhës

Ditën e djeshme sipas ‘Prive’ këngëtari i njohur Adrian Gaxha ishte në një lidhje me një vajzë inicilaet e së cilës ishin S.D dhe është me origjinë nga qyteti Ferizaj gjithashtu bukuroshja  mbante në profilin e saj në Instagram inicialet e këngëtarit.

Image

Lidhje të cilën vetë këngëtari nuk e ka konfirmuar.

Dhe më në fund vijnë imazhe nga bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit.

Sipas ‘iconstyle’ vajza quhet Sidorela Dauti dhe siç duket në foto është një super yll.

Por  gjërat qenkan më serioze se kaq, në komente vihet re se i ati i Adrianit komenton në fotot e bukuroshes, me siguri Adriani e ka bërë lidhjen familjare.

Image

Image

Image