Njihuni me nënën e vërtetë të “Kemalit” (FOTO)

Burak Ozcvit, i cili u bë i njohur me rolin e Bali Bej në serialin “Muhtesem Yizyil”, vazhdon të ruajë afërsinë me nënën e tij.

Në disa fotografi publike, ku shihet përkrah nënës se tij, vërehet ngjashmëria në mes tyre.E buzëqeshur dhe e lumtur shihet zonja në krahët e djalit, i cili sigurisht e ka bërë krenar me të arriturat e tij në fushën e aktrimit.

Në ndërkohë, së fundmi, ai është shfaqur te ne në serinë televizive, “Kara Sevda”.