Njihuni me vëllaun e Medës, kaq shumë ngjajnë ata mes vete…

Meda njëri ndër këngëtarët tanë më të suksesshëm, duket se ka një sozie të tij!

I suksesshëm në karrierën muzikore dhe shumë i dashur për të gjithë, kësaj radhe Meda na vjen me një foto interesante në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”. E lëmë anash pak karrierën muzikore të këngëtarit, e merremi pak me jetën familjare, jo si zakonisht me jetën bashkëshortore. Por, kësaj radhe ne ua kemi sjell një foto ku shihet Meda me vëllanë e tij Dinin dhe me Granit Xhakën, djelmoshat duket se kanë pozuar në këtë foto pas një takimi të mirë që kanë pasur. Por, e veçanta e fotos është se Meda ngjanë shumë me vëllanë e tij Dinin. Ata duken sikur të ishin binjak.

Po ta hiqte Meda mjekrën apo Dini ta lëshonte mjekrën, vërtet do ishte pak e vështirë që të dallohen se cili është ai e cili ky. Foton në fjalë është vet këngëtari Meda ai i cili e ka publikuar në instagram, ku më pas kjo foto ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Loading...