Wednesday, February 20, 2019

“Ne bashkojmë familje” 20 vjeçarja shqiptare tregon si është të jesh stripstiste në Tiranë

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën...

“Kam gjoks të madh, duhet të mësoheni me këtë”, deputetja shkakton furtunë në Kuvend (FOTO)

Ana Paula da Silva është zgjedhur këtë të hënë deputete për herë të parë në Brazil. E njohur si Paulinha, 43-vjeçarja ka shkaktuar së...

Pret të dashurën në aeroport me pankartën: “E di që më ke tradhëtuar”

Aspak një tufë trëndafilash. Në aeroportin e Melbourne në Austral i dashuri e priste me një pankartë ku shkruhej me shkronja shtypi: “E di...

Thethi i mbuluar nga bora, të rinjtë takohen me aventurën

27 Janar 2019 / 19:32I paprekshëm vetëm për pak ditë të ftohta dhe me shumë dëborë, i mbyllur në kornizën e bardhësisë. Sfida...

Kaliforni, trageti me hidrogjen

27 Janar 2019 / 14:43Deri në fund të vitit në Gjirin e San Franciskos në Kaliforni, do të hyjë në funksionim trageti i...

UNUM, festivali që do të “elektrizojë” Ranën e Hedhun

27 Janar 2019 / 8:30Shqipëria me natyrën e bukur, plazhet mahnitëse dhe monumentet e kulturës po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen...

KOSOVA

Kush nuk e njeh Kosovën shtet të pavarur “fiton” ambasadë të Serbisë!

Rrjeti diplomatik dhe konsullor i Serbisë pritet të zgjerohet në shtatë zyra të reja në rajonet e Karaibeve, Amerikës së Jugut dhe Lindjes së...

Alarmon Aleksander Vuçiq: Kjo i ndodhë Serbisë, nëse nuk arrijmë marrëveshje me Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se me përpjekjet e tij për arritjen e një marrëveshjeje me Kosovën, e cila mund të mos...

Kujt i tha Haradinaj “qenef mashkull” pas fjalimit të Veselit (VIDEO)

Më shumë se asnjëherë tjetër, partnerët e koalicionit, Kadri Veseli e Ramush Haradinaj, janë parë të nervozuar me njëri-tjetrin. Acarimin, kryeministri Haradinaj nuk ka mundur...

TECH AND GADGETS

STAY CONNECTED

0FansaPëlqeje

FEMRA

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Personat që qajnë gjatë një filmi janë më të fortit nga të gjithë

Gjatë tërë jetës sonë jemi mësuar t’i shtypim emocionet tona, dhe na është thënë se qarja është shenjë e dobësisë dhe arsye për turp.Por,...

Pse duhet shmangur kafeinën para gjumit

Keni dëgjuar shumë se kafeina nuk është e mirë për shëndetin dhe gjumin nëse e merrni atë në orët e mbrëmjes.Përpiquni te mos merrni...

Jeni shtatzënë? Ja pse duhet të hani kos patjetër

Fatmirësisht ka mjaft alternativa për ushqimet që gratë mund të zgjedhin për të plotësuar nevojat e tyre gjatë shtatzënisë. Një shembull perfekt për këtë...

LATEST REVIEWS

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

Taravari: Gostivari u godit sërish rëndë, vendim flagrant i Qeverisë menjëherë pas tragjedisë!

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari reaguar ashpër pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për marrjen e kompetencave në sferën e arsimit. Ai...

Samka provokon: Amdi Bajrami nuk është më “Coca Cola”, por ujë i distiluar?!

Deputeti dhe kryetari i Partisë për Emancipimin e Romëve, Samka Ibraimovski ka paralajmëruar kandidaturën e tij për president për zgjedhjet e 21 prillit. Vendimi...

Marrja e kompetencave komunës së Gostivarit, reagon Ministria e Arsimit

Pasi Ministria e Arsimit ia ka marrë për herë të dytë kompetencat Komunës së Gostivarit ka ardhur edhe reagimi i vet saj nga ku...
0FansaPëlqeje
1,2530
LEXUES NE MUAJ
-50%

KOMPANIA JUAJ

Den 250Den 10 /mo
Vendi i lire per reklamen Tuaj
  • VENDI
  • PER
  • REKLAMEN TAJ

SHQIPRIA

Hakmarrja mes dy fiseve në Vlorë, 7 të vrarë për një sherr në baste

Një sherr në sallën e kumarit ka shkaktuar 7 vitima dhe 7 të plagosur.Konflikti i nisur mes dy fiseve në Vlorë, një ditë më...

Edi Rama: Për mua Kosova është pjesë e Shqipërisë. Të tjerat janë çështje të Ramushit

“Për mua Kosova është pjesë e Shqipërisë. Të tjerat janë çështje të Ramushit”.Kështu iu përgjigj kryeministri Edi Rama deklaratave të homologut në Prishtinë se...

Skandali seksual, dalin pamjet e arrestimit të policit

Këto janë pamjet e arrestimit të oficerit të policisë në Shkodër, të përfshirë në një skandal seksual.Berhan Bajrakurti, specialist i Policimit në Komunitet në...

“Ne bashkojmë familje” 20 vjeçarja shqiptare tregon si është të jesh stripstiste në Tiranë

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën...

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë

Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet...

HOLIDAY RECIPES

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

WRC RACING

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

Taravari: Gostivari u godit sërish rëndë, vendim flagrant i Qeverisë menjëherë pas tragjedisë!

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari reaguar ashpër pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për marrjen e kompetencave në sferën e arsimit. Ai...

HEALTH & FITNESS

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

Taravari: Gostivari u godit sërish rëndë, vendim flagrant i Qeverisë menjëherë pas tragjedisë!

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari reaguar ashpër pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për marrjen e kompetencave në sferën e arsimit. Ai...

BUSINESS

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

LATEST ARTICLES

Heroi nga Llaskarca Sedat Qazimi gjatë takimit me Jasminën të cilës ia shpëtoi jetën (FOTO)

Sedati arriti të gjejë udhëtarin që e kishte ndihmuar atë të mbijetonte nën autobusin që u rrëzuaa në Laskarc. Vetëm për të qenë gjallë...

Trump i shkruan letër të re Vuçiqit, i kërkon ta njohë Kosovën

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka dërguar urimet e tij për Ditën e Republikës së Serbisë, nëpërmjet një letre tek...

Gratë shqiptare, të parat për të marrë borxh

Gratë shqiptare, të parat për të marrë borxh  Gratë shqiptare marrin më shumë para borxh se në çdo vend tjetër. Një raport i Bankës Botërore...

Shtrenjtohen buka, perimet dhe duhani

Shtrenjtohen buka, perimet dhe duhani  Vetëm për muajin janar të këtij vitit janë ngritur çmimet e konsumit për 0.9 përqind krahasuar me muajin paraprak dhjetor...

Punësimet e familjarëve nxisin reagime në opinionin e Maqedonisë

Punësimi i familjarëve të zyrtarëve të Maqedonisë së Veriut, në institucione të caktuara shtetërore, ka nxitur reagime të ashpra në opinion.Baxhanaku i kryetarit të...

Paris, një person sulmohet me acid në metro

Një person është sulmuar me acid në një metro në Parsi. Mediat franceze raportojnë se aktualisht është duke u zhvilluar një operacion policor për...

Edi Rama: Për mua Kosova është pjesë e Shqipërisë. Të tjerat janë çështje të Ramushit

“Për mua Kosova është pjesë e Shqipërisë. Të tjerat janë çështje të Ramushit”.Kështu iu përgjigj kryeministri Edi Rama deklaratave të homologut në Prishtinë se...

Prokuroria nxjerr dy pista hetimi lidhur me aksidentin

Prokuroria Publike ka ngritur dy pista hetimi për aksidentin e mbrëmshëm. Përveç faktorit njeri, që në këtë rast është shoferi, ata urdhëruan që autobusit...

Iu gëzua tragjedisë së shqiptarëve, peticion për të zbuar Vankovskën nga Universiteti i Shkupit

"Pas tragjedisë së rëndë në aksidentin rrugor në autostradën Shkup-Tetovë, Biljana Vankovska, profesore në Universitetin “Shën Kirili dhe Metodi” foli me gjuhën e urrejtjes...

Zyrtarisht 14 vikktima, njëri ndër udhëtarët me dy mbiemra

Sipas kontakteve të fundit me autoritetet policore numri zyrtar i vikktimave mbetet 14, ndërsa nuk ka ende konfirmim nga mjekësia ligjore që të ketë...

Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik-Hani i Elezit

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit njofton publikun se për shkak të aktiviteteve ndërtimore në urën 407, për sigurinë publike, është e nevojshme mbyllja e përkohshme e rrugës nacionale N2 Kaçanik-Hani i...

Informatë: Autostrada Tetovë-Shkup është e bllokuar për momentin dhe nuk lejohen automjetet të kalojnë, gjithashtu edhe rruga e vjetër

nformatë: Autostrada Tetovë-Shkup është e bllokuar për momentin dhe nuk lejohen automjetet të kalojnë, gjithashtu edhe rruga e vjetër

Dëshmitari që ndihmoi shoferin e autobusit përlotet në rrëfimin për aksidentin në Llaskarcë të Shkupit (Video)

Dëshmitari i cili ka qenë i pranishëm gjatë përmbysjes së autobusit në rrugën Shkup-Tetovë, në një deklaratë për TV21 ka treguar se si ka...

Vdes edhe një person, shkon në 15 numri i të vdekurve

Ka ndërruar jetë gjatë natës  edhe një person duke e çuar në 15 numrin e përgjithshëm të viktimave të autobusit që u rrokullis mbrëmë...

Kryeministri Zaev sot në orën 10 e 30 do t’i vizitojë personat e lënduar nga aksidenti

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev sot në orën 10 e 30 do t’i vizitojë personat e lënduar nga aksidenti rrugor që ndodhi mbrëmë në autostradën Shkup-Tetovë,...

Tragjedia e rëndë me 14 të vdekur nga aksidenti në Maqedoni, Haradinaj nis punën me një minutë heshtje

Kryeministri Ramush Haradinaj ka nisur punën ditën e sotme me një minutë heshtje, në nderim të viktimave nga aksidenti i djeshëm në Maqedoni, në...

Dyshohet se kështu ka dalë autobusi nga rruga ku humbën jetën 14 udhëtarë

Kjo është fotografia e cila thuhte se autbousi ka dalë nga rruga. Rruga Shkup – Tetovë afër fshatit Llaskarcë, ku autobusi ka dalë në...

Aksidentohet autobusi në autostradën Shkup-Tetovë(VIDE LIVE)

Para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë është rrokullisur një autobusë.  Të gjithë udhëtarët kanë mbetur të ngujuar brenda autobusit dhe po presin intervenimin e...

Porosia e biznesmenit Lazim Destani: Kosova tani t’i përkushtohet zhvillimit ekonomik (VIDEO)

Në eventin për shënimin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, mes të ftuarve ishte edhe afaristi më i suksesshëm shqiptar Lazim Destani. Gjatë...

Tetovë, ish i dashuri e rrah 18 vjeçaren pasi e ndërpreu lidhjen

Tetëmbëdhjetë vjeçarja Xh.M. nga Tetova, dje ka denoncuar privim joligjorë nga liria të cilën më datën 9-të të këtij muaji rreth orës 23.00, e...

Gruevski thotë ky shqiptar do të jetë presidenti i ardhshëm i Maqedonisë

Nga Hungaria, ku ndodhet që prej muajit nëntor, ish-kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski ka dhënë një deklaratë të papritur duke thënë se presidenti i ardhshëm...

“4 milionë grekë kanë origjinë të pastër shqiptare”

Historiani Arben Llalla sapo ka përfunduar librin e parë në shqip për “Demografinë e Viseve Shqiptare në Greqinë e Veriut” (Maqedoninë greke dhe Trakia...

“Unë jam më i fortë se Milosheviqi”

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se ka fuqi më të madhe në popull se ish presidenti, Slobodan Milosheviq.Vuçiq ka qenë mysafir në...

Zbuloni sa ton ar ka Shqipëria

Shqipëria është padiskutim vendi me rezervat më të pakta të arit në Europë.Të dhënat e përpunuara nga “Ilsole24ore” tregojnë qartë se Shqipëria ka një...

MOST POPULAR

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

Taravari: Gostivari u godit sërish rëndë, vendim flagrant i Qeverisë menjëherë pas tragjedisë!

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari reaguar ashpër pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për marrjen e kompetencave në sferën e arsimit. Ai...

RECENT COMMENTS