Wednesday, February 20, 2019

“Ne bashkojmë familje” 20 vjeçarja shqiptare tregon si është të jesh stripstiste në Tiranë

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën...

“Kam gjoks të madh, duhet të mësoheni me këtë”, deputetja shkakton furtunë në Kuvend (FOTO)

Ana Paula da Silva është zgjedhur këtë të hënë deputete për herë të parë në Brazil. E njohur si Paulinha, 43-vjeçarja ka shkaktuar së...

Pret të dashurën në aeroport me pankartën: “E di që më ke tradhëtuar”

Aspak një tufë trëndafilash. Në aeroportin e Melbourne në Austral i dashuri e priste me një pankartë ku shkruhej me shkronja shtypi: “E di...

Thethi i mbuluar nga bora, të rinjtë takohen me aventurën

27 Janar 2019 / 19:32I paprekshëm vetëm për pak ditë të ftohta dhe me shumë dëborë, i mbyllur në kornizën e bardhësisë. Sfida...

Kaliforni, trageti me hidrogjen

27 Janar 2019 / 14:43Deri në fund të vitit në Gjirin e San Franciskos në Kaliforni, do të hyjë në funksionim trageti i...

UNUM, festivali që do të “elektrizojë” Ranën e Hedhun

27 Janar 2019 / 8:30Shqipëria me natyrën e bukur, plazhet mahnitëse dhe monumentet e kulturës po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen...

KOSOVA

Kush nuk e njeh Kosovën shtet të pavarur “fiton” ambasadë të Serbisë!

Rrjeti diplomatik dhe konsullor i Serbisë pritet të zgjerohet në shtatë zyra të reja në rajonet e Karaibeve, Amerikës së Jugut dhe Lindjes së...

Alarmon Aleksander Vuçiq: Kjo i ndodhë Serbisë, nëse nuk arrijmë marrëveshje me Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se me përpjekjet e tij për arritjen e një marrëveshjeje me Kosovën, e cila mund të mos...

Kujt i tha Haradinaj “qenef mashkull” pas fjalimit të Veselit (VIDEO)

Më shumë se asnjëherë tjetër, partnerët e koalicionit, Kadri Veseli e Ramush Haradinaj, janë parë të nervozuar me njëri-tjetrin. Acarimin, kryeministri Haradinaj nuk ka mundur...

TECH AND GADGETS

STAY CONNECTED

0FansaPëlqeje

FEMRA

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Personat që qajnë gjatë një filmi janë më të fortit nga të gjithë

Gjatë tërë jetës sonë jemi mësuar t’i shtypim emocionet tona, dhe na është thënë se qarja është shenjë e dobësisë dhe arsye për turp.Por,...

Pse duhet shmangur kafeinën para gjumit

Keni dëgjuar shumë se kafeina nuk është e mirë për shëndetin dhe gjumin nëse e merrni atë në orët e mbrëmjes.Përpiquni te mos merrni...

Jeni shtatzënë? Ja pse duhet të hani kos patjetër

Fatmirësisht ka mjaft alternativa për ushqimet që gratë mund të zgjedhin për të plotësuar nevojat e tyre gjatë shtatzënisë. Një shembull perfekt për këtë...

LATEST REVIEWS

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

Taravari: Gostivari u godit sërish rëndë, vendim flagrant i Qeverisë menjëherë pas tragjedisë!

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari reaguar ashpër pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për marrjen e kompetencave në sferën e arsimit. Ai...

Samka provokon: Amdi Bajrami nuk është më “Coca Cola”, por ujë i distiluar?!

Deputeti dhe kryetari i Partisë për Emancipimin e Romëve, Samka Ibraimovski ka paralajmëruar kandidaturën e tij për president për zgjedhjet e 21 prillit. Vendimi...

Marrja e kompetencave komunës së Gostivarit, reagon Ministria e Arsimit

Pasi Ministria e Arsimit ia ka marrë për herë të dytë kompetencat Komunës së Gostivarit ka ardhur edhe reagimi i vet saj nga ku...
0FansaPëlqeje
1,2530
LEXUES NE MUAJ
-50%

KOMPANIA JUAJ

Den 250Den 10 /mo
Vendi i lire per reklamen Tuaj
  • VENDI
  • PER
  • REKLAMEN TAJ

SHQIPRIA

Hakmarrja mes dy fiseve në Vlorë, 7 të vrarë për një sherr në baste

Një sherr në sallën e kumarit ka shkaktuar 7 vitima dhe 7 të plagosur.Konflikti i nisur mes dy fiseve në Vlorë, një ditë më...

Edi Rama: Për mua Kosova është pjesë e Shqipërisë. Të tjerat janë çështje të Ramushit

“Për mua Kosova është pjesë e Shqipërisë. Të tjerat janë çështje të Ramushit”.Kështu iu përgjigj kryeministri Edi Rama deklaratave të homologut në Prishtinë se...

Skandali seksual, dalin pamjet e arrestimit të policit

Këto janë pamjet e arrestimit të oficerit të policisë në Shkodër, të përfshirë në një skandal seksual.Berhan Bajrakurti, specialist i Policimit në Komunitet në...

“Ne bashkojmë familje” 20 vjeçarja shqiptare tregon si është të jesh stripstiste në Tiranë

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën...

Rasti i Kavajës, qindra njerëz marshojnë në heshtje në Tiranë

Rasti i Kavajës, ku një e mitur u përdhunua në grup nga bashkëmoshatarë të saj, ka tronditur thellë opinionin publik dhe vijon të mbetet...

HOLIDAY RECIPES

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

WRC RACING

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

Taravari: Gostivari u godit sërish rëndë, vendim flagrant i Qeverisë menjëherë pas tragjedisë!

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari reaguar ashpër pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për marrjen e kompetencave në sferën e arsimit. Ai...

HEALTH & FITNESS

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

Taravari: Gostivari u godit sërish rëndë, vendim flagrant i Qeverisë menjëherë pas tragjedisë!

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari reaguar ashpër pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për marrjen e kompetencave në sferën e arsimit. Ai...

BUSINESS

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

LATEST ARTICLES

Korrigjimi i kufijve, Shqipëria del kundër idesë së shkëmbimit të territoreve

Ministria e Jashtme në Tiranë shfrytëzoi një takim të kreut të diplomacisë, Ditmir Bushati, me një grup të përfaqësuesve politikë të Luginës së Preshevës,...

Dimitrov në Facebook përgjigjet në pyetjet e qytetarëve (VIDEO)

Ministri i Punëve të Jashtme (MPJ) Nikolla Dimitrov mbrëmë përmes një video lidhje në rrjetin social Fejsbuk është përgjigjur në pyetje të cilat iu...

Rasti “Monstra”, sot seanca e re, sërish dëshmon dëshmitari i mbrojtur

Në Gjykatën penale në Shkup sot me dëshmi të dëshmitarit të rrezikuar vazhdon gjykimi për lëndën “Monstra” të Prokurorisë Speciale Publike për vrasjen e...

Deputetët deri të hënën duhet të thonë nëse do të zhvillojnë fushatë

Mbrëmë në mesnatë skadoi afati për paraqitje për votim të diasporës për referendumin e ardhshëm dhe për kontroll në Listën zgjedhore. Në Komisionin Shtetëror...

Komisioni rregullator do të diskutojë për dëmshpërblimin e prodhuesve dhe konsumatorëve të rrymës

Komisioni rregullator për energjetikë i Republikës së Maqedonisë (KRRE), sot do të mbajë mbledhje përgatitore, në të cilën do të diskutohet për prodhuesit dhe...

Në Bogorodicë dhe Tabanoc pritet deri në 30 minuta

Në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bogorodicë ka rritje të qarkullimit të veturave dhe pritje deri 30 minuta. Në vendkalimet tjera kufitare, nga ana e...

Si të fitosh para? Ja formula e dijetarit arab për taksat, të cilën e zbatoi edhe presidenti i Amerikës

Presidenti i 40-të i Shteteve të Bashkuara, Ronald Regan në një artikull në New York Times botuar në vitin 1993, do të deklaronte:“A mund...

Vazhdon gjykimi për lëndën “Monstra”

Në Gjykatën penale në Shkup sot me dëshmi të dëshmitarit të rrezikuar vazhdon gjykimi për lëndën “Monstra” të Prokurorisë Speciale Publike për vrasjen e...

Arrestohet hajni i xhamisë (VIDEO)

Gjatë festës së Bajramit u grabit xhamia Hatunije në Prishtinë, ku një i ri morri rreth 500 euro.Më pas imami Jahir Beqiri, publikoi një...

Plot VIP’a në ditëlindjen e Ermal Fejzullahut, ja sa vjeç i mbushi ai

Ermal Fejzullahu është duke e festuar ditëlindjen sonte e për këtë duket se e tërë estrada ka zbarkuar në këtë mbrëmje.Disa prej emrave që...

Kështu do të jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të ketë edhe vranësira mesatare dhe do të fryjë erë e...

Ja arsyet pse mbi 70% e gazetarëve në Ballkan duan të ndërrojnë profesionin

Gazetarët në rajonin e Ballkanit jetojnë dhe punojnë në kushte jo të mira, përballen me censurë, rroga të ulta, frikë për të folur për...

E thotë shkenca: Escherichia Coli ju ndihmon në parandalimin e anemisë

Eksperimentet e realizuara së fundmi tregojnë se mund të ketë një përfitim nga bakteri vdekjeprurës Escherichia Coli. Kjo baktere mund të ndihmojë në parandalimin e...

Femrat janë më të lumtura kur janë beqare sesa në lidhje

Femrat janë më të lumtura si beqare sesa meshkujt, pasi që lidhja kërkon më shumë angazhim nga gratë, sugjerojnë hulumtimet e reja.Sipas një studimi,...

Kërkesa absurde e drejtorit të “Prisig”: T’u shkatërrohen veturat qytetarëve që s’i regjistrojnë me kohë

Një kërkesë skandaloze e anëtarit të Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës dhe drejtorit të kompanisë “Prisig”, Besarb Blakaj, që të dënohen pamëshirshëm qytetarët e...

Ish ushtari i UÇK-së shqyen çertifikatën e veteranit

Fisnik Ismaili, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, tani deputet i Partisë Socialdemokrate ka vendosur që ta shqyejë certifikatën prej veterani, për shkak të...

Ancelotti i bindur: Sjellim titullin në Napoli

“Synimi im është të çoj skuadrën në gradën më të lartë të kampionatit”Merkatoja e Serisë A u mbyll të premten e kaluar, ndërsa mes...

Vidal “thumbon” Realin: Me VAR, do e kisha fituar dy herë Championsin

Ka vetëm pak ditë që i është bashkuar Barcelonës, por mesfushori kilen Arturo Vidal e ka ndjerë menjëherë rivalitetin që ekziston në Katalunjë me...

Incident pronësor-juridik në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

Pronari i një objekti në ndërtim e sipër përballë hotelit Arka në Çarshinë e Vjetër të Shkupit e ka çmontuar skelën që ishte ngritur...

Bie 42 herë në të njëjtin radar, bukëpjekësi detyrohet t’i anuloj pushimet

Austriaku Hajmo Wallner kishte fat të keq – ai nuk e di se në rrugën për në vendin e punës e tij kalon nëpër...

Shkëndija mposhtet në Norvegji, kërkon rikthimin në Shkup

Në kuadër të play-offit në Europa League, Shkëndija e Tetovës ka pësuar humbje nga Rosenborgu.Skuadra norvegjeze ishte dukshëm skuadër më e mirë që nga...

Havai, në prag katastrofe – pritet të goditet nga uragani më i madh në 26 vite

Pjesët më periferike të uraganit Lane kanë prekur tashmë pjesë të ishullit kryesor të Hauait, me reshjet e dendura të shiut që kanë nisur...

Dhurata Dora 20 milion klikime me ‘Jake Jake’

Edhe këtë verë ajo qëndroi afër fansave të saj, jo vetëm me koncerte, por edhe projekte muzikore.Dhurata Dora para një muaji lansoi ‘Jake Jake’,...

Thaçi: Jo ndarje e shkëmbim territoresh, por korrigjim të kufirit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ritheksuar edhe njëherë idenë e tij që, në kuadër të procesit të arritjes së një marrëveshjeje finale në...

Ndahen Mimoza dhe Seldi?

Ata janë konsideruar si ndër çiftet më të lezetshme në estradën shqiptare. Edhe pse për shumë kënd ka tingëlluar e papritur, Seldi Qalliu dhe Mimoza...

MOST POPULAR

Rrëfimi i tmerrshëm i nuses gjermane të ISIS-it për natën e parë të martesës së saj (FOTO)

Gruaja gjermane tregon se si e kaloi natën e parë të martesës në një dhomë torturuese të mbuluar me gjak.Derya O., një 25-vjeçare, vjen...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi, amerikanët i bëjnë presion Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të martën se ligjvënësit amerikanë e kanë diskutuar me të javën që lamë pas në Munih të Gjermanisë,...

Ushtria e Venezuelës i përgjigjet Trumpit

Ushtria venezuelase u shpreh sot në gatishmëri përballë çdo shkelje të kufijve të vendit dhe ritheksoi besnikëri të palëkundur ndaj presidentit Nicolas Maduro, pas...

Taravari: Gostivari u godit sërish rëndë, vendim flagrant i Qeverisë menjëherë pas tragjedisë!

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari reaguar ashpër pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për marrjen e kompetencave në sferën e arsimit. Ai...

RECENT COMMENTS