Pamjet shokuese, princi saudit vetëvritet në aeroportin e Londrës (VIDEO)

Një princ saudit ka zgjedhur t’i japë fund jetës së tij, në aeroportin e Londrës.Një akt vetëvrasje u regjistrua pasditen e së mërkurës brenda ambienteve të aeroportit të Londrës duke shkaktuar frikë e panik mes udhëtarëve dhe duke vënë në alarm autoritetet esigurisë.