Panik tek pushuesit, të shtëna me armë në Radhimë të Vlorës

Të shtëna me armë në Radhimë të Vlorës. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një hoteli dhe ka pasur panik mes turistëve.

Gazetarja e Ora News informon se policia ka rrethuar zonën.

Nuk ka shumë informacion lidhur me ngjarjen e raportuar rreth orës 17: 24 minuta.

Loading...