Pas ‘Fake’ Tayna jep lajmin e gëzueshëm për fansat

Reperja nga Prizreni, Tayna hyri fuqishëm në tregun muzikor shqiptar.

Dhe tani ajo nuk po ndalet së publikuari projekte të reja pasi po priten tejet mirë nga publiku dhe fansat e saj, shkruan lajmi net.

Edhe Doruntina ka qenë pre e pyetjeve të fansave në profilin e saj në Instagram gjersa ka treguar shumë gjëra.

E pyetur se kur do vjen me këngë të re, kështu përgjigjet ajo. “Ka me ardh diçka shumë ndryshe kshtu qe sa për artin marcial shofim e bëjmë”, shprehet ajo.

“Fake”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo e cila ka marrë afro 4 milionë klikime për një javë.