Pas fitorës së Kroacisë, 299 pica i shpërndan falas Restaurant “Jozefi” në Stubëll

Menaxherët e Restaurant “Jozefi” në Stubëll të Vitisë, kanë vendosur që nëse Koracia shkon në gjysëmfinale të Kampionatit Botërorë, i cili po mbahet në Rusi, të shpërndjajnë për klientët e tyre 299 pica, transmeton Plus Tv.Ata kanë thënë për PlusTv se për respekt për mikun e Kosovës, Kroacinë do të japin 299 pica falas për klientët e tyre. Kroacia ka mposhtur Rusinë me anë të penalltive, pas vazhdimeve në këtë ndeshje.Ky është edhe statusi i tyre i publikuar në Facebook:Restaurant Jozefi ka vendos nese Kroacia sot kalon ne gjysmefinale, do ti shperndaj 299 pizza per nder dhe respekt per mikun e Kosoves Kroacinë.

Loading...