Pas lajmit se do të bëhet baba, Mozzik bën edhe këtë veprim

Mozzik dhe Loredana Zefi shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan GazetaBlic.

Madje Mozzik para se të jepte këtë lajm, ai mori vendim që këtë vit nuk do mbante koncerte.Por, çfarë po ndodhë me Mozzikun?

Reperi sapo ka paralajmëruar familjarët dhe kolegët e tij që mos t’ju ngelet hatri, pasi ajo do ua heq ‘follow’ të gjithëve në Instagram, dhe një gjë të tillë tani veçse e ka bërë.Mirëpo, pse ky vendim i tillë ende nuk e ka bërë të ditur!