Pas sa kohësh Arbana Osmani ‘behët e gjallë’

Që pas përfundimit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” nuk e kemi parë më moderatoren Arbana Osmani.

Prej tre muajsh ajo nuk ka publikuar asnjë foto në rrjete sociale, duke mos treguar kështu dicka në lidhje me pushimet e saj.

Por duket se e ka “tradhtuar” parukierja e saj pasi ka publikuar një foto të Arbanës ku e shohim më në formë se kurrë dhe gjithashtu me një model flokësh më të shkurtuar. Mbetet për t’u parë se kur do t’i rikthehet ekranit prezantuesja e njohur.