Pasi humbën fëmijën e parë, çifti turk shkon drejt divorcit!

Aktori i njohur Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshortja e tij, Sinem Kobal, po kalojnë një periudhë shumë të vështirë. Mediat turke raportojnë se ndoshta shumë shpejt, mund të vijë divorci i tyre.Ata kanë patur për një kohë të konsiderueshme një krizë në çift, madje tashmë as nuk e ndjekin njëri-tjetrin as në rrjete sociale. Edhe pse bënë një udhëtim 3 javor së bashku, për të rekuperuar marrëdhënien e tyre, duket se kjo nuk ka mjaftuar. Sapo janë kthyer në Stamboll, ata menjëherë janë bërë gati për udhëtimin e radhës. Për çiftin, udhëtimet tashmë janë bërë si një mënyrë për t’u shkëputur nga realiteti.

Pas humbjes së fëmijës së tyre të parë, ata nuk po gjejnë dot “paqe”. Kenan dhe SInem kanë vetëm 2 vite të martuar bashkë dhe janë dukur si çifti perfekt, të paktën deri sa ndodhi dështimi i shtatzënisë së parë.