Pejë, burri sulmon fizikisht gruan dhe vajzën

Policia në Pejë ka arrestuar një person mbrëmë pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vajzën dhe bashkëshorten e tij.

Nuk raportohet për të lënduar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

Loading...