Policia ndalon burrin qe visheshte si femer dhe grabiste femije

Policia e Kosovës ka ndaluar të dyshuarin nga Shqipëria, i maskuar sikurse femër.

Në rrjetet sociale është përhapur fotografi e këtij personi për të cilin pretendohet se është duke kidnapuar fëmijë.

Mirëpo një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga organet e sigurisë./Indeksonline