Prezantuesja shqiptare ia kap gjoksin mysafires në emision

Para disa kohësh, në faqet rozë qarkulloi fotografia e Fatma Methasanit duke kapur gjoksin e Roza Latit në një festë.

Nuk kaloi shumë kohë dhe moderatorja e “Why Not” në Ora News iu hakmorr. Gjatë emisionit, Roza i kërkoi Fatmës që të mbyllte sytë.

Aty erdhi e papritura! Roza Lati i kapi gjoksin Fatma Methasanit.