Prezantuesja shqiptare ‘ndez’ rrjetin, sërish me këmbët përpjetë (VIDEO)

Alba Hoxha është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon fotografi dhe video nga më të ndryshmet.

Ditën e sotme Alba ka postuar një video në ‘Instagram’ ku shihet se është duke hapur derën me këmbët përpjet.

Pas kësaj video kanë nisur komentet e ndjekësve të saj, të cilët e kanë kritikuar prezantuesen për sjelljen e saj.

Komentuesit i kanë shkrua: “Të hipën dënglat dhe ty, kush e di se çfarë po bën”. Duket se ata nuk e kanë pritur dhe aq mirë veprimin e saj.

Image