Prishtina – Fola, ja çfarë ndodhi pas 90 minutave

Takimi mes Prishtinës dhe Fola-s ka shkuar në vazhdime.

Nuk kanë mjaftuar 90 minuta lojë për ta gjetur skuadrën kualifikuese në Europa Ligë, shkruan IndeksOnline.

Ndeshja u mbyll me rezultat të barabartë 0 me 0. Ashtu, kishte përfunduar edhe takimi i parë.

Tani kjo ndeshje shkon në vazhdime me nga 15 minuta.