PSG: Neymar mund të shitet

Paris Saint-Germain nuk e konsideron Neymar të paprekshëm përballë një oferte të mundshme të madhe nga Real Madridi për superyllin e Brazilit, raporton Mundo Deportivo, përcjellë Sovrani.info.

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez mendon të vlerësojë Neymarin mbi të gjithë, dhe shefi i PSG, Thomas Tuchel do të përdorë paratë për të përforcuar pozicione të shumta në ekipin e tij.

Lojtari i vetëm PSG i konsideruar jashtë listës së shitjeve nga fituesit e ligës 1 është adoleshenti Kylian Mbappe. /Sovrani.info/

Loading...