Publikohet momenti i dhimbshëm, ja si e gjeti ‘vdekjen Sinani

Seriali Nëna, është duke thyer çdo rekord shikueshmërie. Kjo për faktin se telenovela turke trajton një temë që është shumë e prekshme, ajo e dhunës në familje, përcjell ORAvip.

Brenda këtij seriali, ndodhin shumë të papritura. Melekun e rrëmbejnë derisa Zeynepi dhe Sinani i cili është shef i policisë mundohen ta shpëtojnë atë.

Gjithsesi, në këtë telenovelë, ja personazhe negative siç është Sule dhe Cengizi.

Në njërën nga episodet, Sinani mundohet ta shpejtojë Sulen dhe djalin e saj, Hasanin. Por, ndodh më e keqja, ai nuk mund të i rezistojë këtij aksidenti dhe vdes.. Ja momenti tragjik./ORAvip/