Raiola ia ofron Milanit super-lojtarin

Sipas gazetës holandeze ‘L’Oracolo”, agjenti i sulmuesit, Mino Raiola ia ka ofruar rosonerëve shansin që ta transferojnë atë, përcjell ORAinfo.

Milani me gjasë do ta largoj Nikola Kalinicin dhe Carlos Baccan, andaj Lozano mund të jetë në skuadrëm e tyre.

Raiola ka filluar bisedimet me Milanin, andaj në javën e ardhshme pritet të mësohet se çfarë do të ndodh me fatin e Lozanos.

Loading...